Legacy اکنون در مرحله پیش تولید است
اخبار سینما

Legacy اکنون در مرحله پیش تولید است

مدتی است که طرفداران مرد فولادی را روی صفحه نمایش بزرگ دیده اند، اما اگر اخبار امروز نشانه ای باشد، زمان زیادی نخواهد بود. سوپرمن: میراث بالاخره به روز اول پیش تولید رسید. مناسب است که همه اینها در سالگرد سوپرمن گرد هم می آیند.

جیمز گان، مدیرعامل استودیوی جدید دی سی، خود فیلمنامه را نوشته است، که منطقی به نظر می رسد زیرا این فهرست جدید از فیلم های دی سی بازتابی از توانایی او در رهبری این فیلم خواهد بود. او و پیتر سافران مسئولیت های مشترکی برای دنیای جدید DC دارند که به نظر توزیع بسیار خوبی از کار است. کار قبلی گان در نگهبانان کهکشان و جوخه انتحاری فرنچایز یکی از بهترین ها در این ژانر بوده است و سافران به عنوان تهیه کننده سابقه سنگینی دارد.

حال و هوای جدیدی که گان به دنبال آن است، با دیگر سوپرمن‌هایی که روی صفحه دیده‌ایم تفاوت اساسی دارد. به جای نسخه تاریک و غم انگیز زک اسنایدر بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت، ما داریم خیلی به یک مرد فولادی کلاسیک نزدیک می شویم. برادران وارنر این را می گوید سوپرمن: میراث خواهید دید که کال ال تلاش می کند «میراث کریپتونی خود را با تربیت انسانی خود به عنوان کلارک کنت از اسمالویل، کانزاس تطبیق دهد. او مظهر حقیقت، عدالت و روش آمریکایی است که با مهربانی انسانی هدایت می شود در جهانی که مهربانی را قدیمی می بیند.

بیشتر بخوانید: دی سی کل جهان جدید فیلم ها و نمایش ها را معرفی کرد

در حالی که فیلم در مرحله پیش تولید است، بسیاری از اطلاعات مربوط به فیلم مخفی نگه داشته می شود. در حالی که برخی از شایعات بازیگری وجود داشت، هیچ یک از آنها تایید نشده است. در واقع، جیمز گان علناً اعلام کرده است که هنوز انتخاب بازیگران واقعاً یک اولویت نبوده است.

سوپرمن: میراث در حال حاضر برای انتشار در جولای 2025 برنامه ریزی شده است.

دنیای جدید فیلم ها و نمایش های DC

تمام پروژه هایی که توسط استودیو دی سی به عنوان شروع “فصل 1” از دنیای جدید فیلم ها و نمایش های این شرکت اعلام شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search