میشل یو در فیلم بعدی «پیشتازان فضا» بازی خواهد کرد
اخبار سینما

میشل یو در فیلم بعدی «پیشتازان فضا» بازی خواهد کرد

گزارش ها در ابتدا حاکی از آن بود که میشل یوه نقش خود را به عنوان امپراتور فیلیپا جورجیو از پیشتازان فضا: کشف در برنامه تلویزیونی اسپین آف خودش (ظاهراً Yeoh چندین سال است که CBS را برای چنین پروژه ای تحت فشار قرار داده است.) در عوض، Paramount+ امروز اعلام کرد که جورجیو (و Yeoh) در عوض “رویداد فیلم اصلی ویژه” خود را با دوبله دریافت خواهند کرد. پیشتازان فضا: بخش 31.

در خلاصه داستان فیلم اصلی ویژه (آیا این فقط… یک فیلم نیست؟) می‌خواند: «امپراتور فیلیپا جورجیو به یک بخش مخفی از Starfleet ملحق می‌شود که وظیفه حفاظت از فدراسیون متحد سیارات را بر عهده دارد و با گناهان گذشته‌اش روبرو می‌شود. . ”

بیشتر بخوانید: چرا همه اشتباه می کنند Star Trek: The Motion Picture

Yeoh در ابتدا به عنوان Phillipa Georgiou در فصل 1 معرفی شد کشف. در ابتدا او کاپیتان USS Shenzhou بود، اما بعدها شخصیت او توسط کلینگون کشته شد. Yeoh سپس به عنوان همتای خود در Mirror Universe در سریال ظاهر شد. (این یک امپراتور است.) او به سمت اصلی پرش کرد پیاده روی طولانی universe و سپس یک شخصیت تکرارشونده در بقیه سری باقی ماند و در نهایت به سازمان مخفی بخش 31 پیوست.

در اینجا نظر Yeoh در مورد این خبر بود:

من خیلی هیجان زده هستم که به خانه خودم بازگردم پیشتازان فضا خانواده و نقشی که مدتها دوست داشتم. بخش 31 از زمانی که سفر بازی در نقش فیلیپا را شروع کردم تا زمانی که این عصر طلایی جدید شروع کردم، برای من نزدیک و عزیز بود. پیشتازان فضا راه اندازی شد. اینکه ببینم او بالاخره لحظه اش را به دست آورد، رویایی است که در یک سال به حقیقت پیوسته است که به من قدرت باورنکردنی را نشان داد که هرگز از رویاهایت دست نکشم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آنچه را که برای شما آماده است به اشتراک بگذاریم، و تا آن زمان: طولانی زندگی کنید و موفق باشید (مگر اینکه امپراتور جورجیو حکم دیگری صادر کند)!

پیشتازان فضا: بخش 31 نوشته کریگ سوینی و کارگردانی اولاتوند اوسونسانمی خواهد بود. انتظار می رود تولید این فیلم اواخر امسال آغاز شود.

اسپین آف در یک زمان مهم برای پیشتازان فضا، با چندین نمایش فعلی فرنچایز مانند کشف و پیکارد به پایان می رسد و هیچ فیلم تئاتری در افق نیست. CBS و Paramount+ اخیراً این را اعلام کردند پیاده روی طولانی همچنین شروع به کار بر روی یک آکادمی Starfleet سریال تلویزیونی. اما این یکی آخرین برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را نخواهد داشت.

برای آزمایشی از Paramount+ ثبت نام کنید اینجا.

فیلم های قدیمی زندگی در سال 2020 را پیش بینی می کردند

آیا می خواهید ببینید که مردم در گذشته فکر می کردند زندگی امروز چگونه خواهد بود؟ این فیلم ها را ببینید.

منبع

Home
Account
Cart
Search